O NÁS

Svatba je jedinečnou událostí, která vyžaduje patřičnou eleganci, precizní organizaci a osobní přístup. Je naším velikým potěšením nabídnout Vám naše služby a svatební místa k organizaci Vaší vysněné svatby.

Jsme dva mladí chlapi, co rádi dělají radost druhým. Známe se od dětství, téměř od dětské postýlky z porodnice, a proto když jsem se já Sebastian ženil, tak bylo samozřejmé, aby mi Vojtěch šel za svědka. Když jsme organizovali svatbu, oba jsme zjistili, že aby svatba byla jedinečná a překrásná vzpomínka na celý život, tak je potřeba najít nejen perfektní místo, ale i lidi, kteří Vám pomohou tento výjimečný životní den připravit, a proto jsme se po naší zkušenosti rozhodli společně založit tento projekt. 

Svatba je radostná událost, plná kouzelného napětí a očekávání. A my chceme být u toho a podílet se na utváření radosti právě u Vás. Uvědomujeme si, že svatba je velice citlivá a subjektivní událost, která vyžaduje maximální nasazení. Vaše svatby se odehrávají v krásných a netradičních prostorách s industriálním nádechem. Místa poskytují soukromí a klid pro ničím nerušenou zábavu v rodinném a přátelském kruhu.

Výhodou pro Vás je naše flexibilita. Dokážeme vám připravit svatbu na míru a zajistit služby, které jsou se svatbou spojeny. Zároveň nabízíme možnosti pouze naší částečné participace na Vaší svatbě, jako například pronájem areálu a zajištění vybraných služeb.